muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníElektroničtí Love Gangsters zahrají na Future Line (+ soutěž)

20.10.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Love Gangsters

Love Gangsters

Pokud patříte mezi příznivce electro-popu, možná jste v poslední době zaslechli o českobudějovickém duu Love Gangsters. To se ostatně představí ve středu večer v rámci dalšího večera z řady Future Line v pražském Paláci Akropolis.

Marotha a Junker našli společné zalíbení v osmdestátkovém synthpopu, svým melodiím dali současně znějící aranže a předvedli je světu. Hrají spolu už pět let, ovšem až letos se jim podařilo na sebe výrazněji upozornit: jednak se na jaře se zúčastnili finálového klání soutěže Bitvy o Sázavafest a jednak se svým singlem Bad Attitude z již dokončeného alba Viva Sicherheits, které na CD vyjde v listopadu, několikrát kralovali hitparádě Radia Wave.

Ukázky z tvorby si můžete poslechnout prostřednictvím MySpace. Středeční koncert v rámci projektu Future Line vás pak vyjde na 50 Kč. A nebo si můžete zasoutěžit o volné vstupy...

Love Gangsters, Praha - Palác Akropolis, 25. říjen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Elektronicti-Love-Gangsters-na-stredecni-Future-Line-soutez~20~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.