muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníElectronic Beats míří na žižkovskou věž a do klubů

13.4.2007 | Autor: redakce | sekce: novinky

Ladida

Ladida

Do Česka projekt Electronic Beats premiérově zavítal loni na podzim, kdy v rámci stejnojmenného festivalu v pražském Veletržním paláci vystoupili The Prodigy. Letos pod jeho hlavičkou proběhne navíc také série klubových akcí.

Už 20. dubna proběhne Electronic Beats Tower Special na žižkovském televizním vysílači v Praze. V rámci programu vystoupí elektronický projekt Midi Lidi, DJane Ladida a DJ Stephunk T. společně se zpěvačkou Tonyou Graves.
Akce bude ojedinělá nejen svým umístěním, ale také omezenou kapacitou prostoru. Zúčastnit se jí bude moci pouze stovka nejrychlejších zájemců.
Vstupenky je možné si zarezervovat prostřednictvím stránek electronicbeats.cz, je ovšem třeba znát heslo, které v upoutávkách vysílá Radio 1. V ceně 350 Kč je zahrnuta také konzumace na žižkovské věži a volný vstup na afterparty v nedalekém Paláci Akropolis, na které posléze zahrají DJs Josef Sedloň, Stephunk T. a Jan2.

Od 24. do 26. května pak bude následovat Electronic Beats Club Tour, v rámci které se mohou fanoušci v Praze, Brně a Ostravě těšit na kapely N.O.H.A. a Ohm Square.

Electronic Beats Tower Special, Praha – Žižkovská věž a Palác Akropolis, 20. 4. 07
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Electronic-Beats-miri-na-zizkovskou-vez-a-do-klubu~13~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.