muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDnes v Praze: The Bones, Anna K., Skyline a další

28.11.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Skyline, Semtex Culture 2007

Skyline, Semtex Culture 2007

foto: Láďa Řehounek

Hned na několik zajímavých koncertů dnes lákají pražské hudební kluby.

V Rock Café bude si na své přijdou zejména příznivci ska a rockabillity. Festival Rock This Town nabídne švédské The Bones, švýcarské The Peacocks, americké Mad Marge & The Stonecutters a do čtveřice ještě domácí kapelu Flaming Cocks.

Zahraniční obsazení bude tentokrát mít i Indierock.cz night, proběhnuvší v prostoru Chateau v Jakubské ulici. Zde se představí francouzská rock’n’rollová formace Jordan, americká kytarovka Rahim a česko-americký instumentálně-elektronický projekt The Assemblage.

Chybět ale nebudou ani sólové koncerty domácích kapel. Kytaroví The Prostitutes společně s mladými The Fake Tapes zahrají v Paláci Akropolis, electro-popovým Skyline bude patřit Roxy a Anna K. pokřtí své kompilaci svých největších hitů v Lucerna Music Baru.
Za zmínku stojí také akustický koncert Oldřicha Říhy a Jiřího Šindeláře ze skupiny Katapult, kteří vzdají holt svému nedávno zesnulému bubeníkovi Anatolimu M. Kohoutovi v klubu Futurum.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Dnes-v-Praze-The-Bones-Anna-K-Skyline-a-dalsi~28~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.