muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDnes Návštěva Hudby v Železné, v sobotu Píča na Rychtě! Konečně:)

19.11.2003 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky


Hudební formace Divadla Vizita hraje pod názvem Visit Of Music od 21 hod. v Jazz Clubu Železná, v sobotu se v Baráčnické rychtě odehraje dlouho očekávaný křest cd skupiny Píća.

Průkopnický divadelní soubor Jaroslava Duška Vizita je od počátku založen na improvizaci, není tedy divu, že si jeho 'hudební herci' udělali 'vedlejšák' pod názvem Visit of Music. Improvizovat budou dnes v Železné (Jazzklub v tomto prostoru mimochodem začátkem nového roku končíL) pravděpodobně Alan Vitouš (bubny), Jaromír Honzák (kontrabas), Martin Zbrožek (housle), René Pařez (kytara), Marcel Bárta (saxofony) a další.

Zítra je v Lucerna Music Baru společný projekt zpěvačky Lenky Dusilové a její kapely Secretion s Divadlem Continuo. Název pořadu zní Spatřit světlo světa.

Pokud jde o Píču na Rychtě, zopakujme si dosavadní poznatky: Punkově nářezovou kapelu z Prahy vede pan Jiří Popel, který je jinak překladatelem, dlouho pobýval za mořem a někteří z vás ho dost možná znají. Videoklip z koncertu sk. Píča v Rock Café by měl být k vidění tady. V Baráčnické rychtě mají nový aparát, dobrého zvukaře a chutná píva.

V sobotu jsou dobrý EuroConnctions v Akropoli a v neděli mimo jiné třetí a poslední letošní koncert Mezinárodního festivalu jazzového piana v Rudolfinu: vystoupí Jürgen Friedrich (Německo), Christian Wallumrod (Norsko) a George Gruntz (Švýcarsko). Od pátku do neděle probíhají také 37. Slánské jazzové dny - viz samostatná zpráva.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Dnes-Navsteva-Hudby-v-Zelezne-v-sobotu-Pica-na-Rychte-Konecne~19~listopad~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.