muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDillon a Natalie Beridze Tba promění svou návštěvou Prahu v Berlín

6.2.2012 | Autor: Lukáš Janičík | sekce: novinky

Dillon

Music Infinity, projekt Paláce Akropolis, který představuje pražskému publiku méně známé, ale přesto velmi kvalitní umělce, se tentokrát zaměří na berlínskou hudební scénu a do svého klubu si 27. února přiveze dva z jejích zástupců.

První představitelkou tamějších končin bude Dominique Dillon de Byington, vystupující jednoduše jako Dillon, která svou tvorbou, ale zejména svým hlasovým projevem, svádí ke škatulce „zní to jako Lykke Li“. Na první poslech je to pravdou stoprocentní, na ten další už procenta rapidně klesají. Svou originalitu a potenciál dokazuje Dillon zejména na svém loňském debutu The Sillence Kills, který je vydaný pod respektovaným berlínským labelem BPitch Control, za nímž stojí neméně respektovaná osoba - Ellen Allien.

Dillon ovšem nebude jedinou zpěvačkou, která v žižkovském klubu představí Berlín v temně electro-popových melodiích. Pomůže jí v tom ještě Natalie Beridze Tba, která, ačkoliv rozená v Gruzii, působí již řadu let na berlínské scéně. Na kontě má pět desek a znát ji můžete také pod aliasy Nate Fisher nebo Tusia.

Lístky v předprodeji stojí 240,- Kč a dají se zakoupit jak v kavárně Paláce Akropolis (bez poplatků), tak skrz sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream (s poplatky). Na místě se pak vstupné zvedne na 290,- Kč.

VIDEO: Dillon - Tip Tapping


Dillon + Natalie Beridze Tba, Praha - Palác Akropolis, 27. 2. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Dillon-a-Natalie-Beridze-Tba-promeni-svou-navstevou-Prahu-v-Berlin~06~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.