přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníCradle of Filth v Praze a Bratislavě představí nové album

10.2.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Cradle of Filth

Cradle of Filth

foto: myspace.com/cradleoffilth

Jedna z největších black-metalových kapel historie přijede do našich končin představit nové album Godspeed on the Devil's Thunder, vydané loni v říjnu. Britští Cradle of Filth, jejichž sestavu od roku 2006 za bicími posiluje i český rodák Martin Škaroupka, zahrají 17. dubna v pražské hale Folimanka a 22. dubna v bratislavském PKO.

Na Cradle of Filth existuje mnoho pohledů, z perspektivy hudební kritiky mají britští vampíři své nejlepší časy již za sebou (za tvůrčí vrchol kapely je považováno především období kolem alba Dusk... And Her Embrace z roku 1996) , z pohledu jejich fanoušků tomu však nic nenasvědčuje – důkazem jsou vyprodané koncerty a počty prodaných alb.

Od vzniku kapely v 1. polovině 90. let se sice sestava Cradle of Filth několikrát změnila a ve finále i ztenčila, ale pozice frontmana je stále neměnná – málokdo si dovede za mikrofonem představit někoho „většího“ než démonického vokalistu Daniho Filtha.

Celého turné se jako hosté zúčastní blackmetalové ikona Gorgoroth a gothicmetaloví průkopníci Moonspell.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 650 Kč (+ popl.), na bratislavský za € 23 v síti Ticketportal.

Cradle of Filth, Praha – Folimanka, 17. 4. 09
Cradle of Filth, Bratislava – PKO, 22. 4. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Cradle-of-Filth-v-Praze-a-Bratislave-predstavi-nove-album~10~unor~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.