muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyChystá se nový Prague City Festival, potvrzeni jsou Gogol Bordello a Skindred

6.12.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Gogol Bordello

Gogol Bordello

V Praze se zkraje nadcházející festivalové sezóny uskuteční nový hudební open air festival. Prague City Festival, jak zní jeho název, bude jednodenní, uskuteční se na Bruselské cestě v areálu holešovického Výstaviště a nabídne rovněž zahraniční kapely.

„Zatímco všechny evropské metropole mají své festivaly, z nichž mnohé svojí reputací překročily hranice města i země, Praha v tomto ohledu pokulhává,“ stojí v tiskové zprávě, kterou dnes pořadatelé nového festivalu vydali. „Tento stav chceme změnit a vytvořit příjemný, dobře zajištěný a progresivní mejdan za rozumnou cenu,“ dodává promotér Borek Jiřík, podle kterého snaha směřuje k vytvoření line-upu zajímavého pro české i zahraniční návštěvníky.

Z kapel jsou jako první ohlášeni američtí gypsi-punkoví Gogol Bordello a britští reggae-metalisté Skindred, tedy jména, která na českých pódiích osvědčená a mezi mnohými festivalovými fanoušky oblíbená.

V síti Ticketpro již také byla zahájena předprodej, přičemž prvních 500 vstupenek je k dostání za zvýhodněných 590 Kč. Po vyprodání série se cena zvýší na 790 Kč.

Prague City Festival, Praha - Výstaviště, 23. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Chysta-se-novy-Prague-City-Festival-potvrzeni-jsou-Gogol-Bordello-a-Skindred~06~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 2

Gumes  Flogging Molly
Láďa, muzikus.cz  Re: Flogging Molly

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.