muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníCenu české filmové kritiky za hudbu získal Alois Nebel

15.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Alois Nebel

foto: facebook.com/aloisnebel

Jediná proměněná nominace z celkových pěti, takové je skóre filmu Alois Nebel po oznámení výsledků Cen české filmové kritiky. Pro nás jakožto hudební web jde však o tu nejpodstatnější kategorii. Skladatel a kytarista Petr Kružík (Priessnitz, Umakart) s producentem Ondřejem Ježkem si ze včerejšího ceremoniálu odnesli ocenění za nejlepší původní hudbu.

Dalšími nominovanými v kategorii byli Vladivojna La Chia za hudbu k filmu Nevinnost a Martin Přikryl z kapely The Prostitutes za Poupata.

Nejúspěšnějším se se čtyřmi cenami stal film Rodina je základ státu, který zabodoval v kategoriích nejlepší film, režie (Robert Sedláček), scénář (Robert Sedláček) a ženský výkon ve vedlejší roli (Simona Babčáková).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Cenu-ceske-filmove-kritiky-za-hudbu-ziskal-Alois-Nebel~15~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.