muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníČechomor, Mňága a Žďorp, Tomáš Klus i MIG 21 v Holešově

11.6.2012 | Autor: Radek Brázdil | sekce: novinky

Holešovská Regata 2011

Holešovská Regata 2011

foto: Radek Brázdil

Po loňském úspěchu tehdy nového hudebního festivalu Holešovská regata připravili organizátoři druhý ročník, který se uskuteční 23. června v areálu zámku Holešov. Mezi hlavní lákadla tohoto ročníku patří Čechomor, Mňága a Žďorp, Tomáš Klus nebo MIG 21. Festival odstartuje zlínská kapela Franc Alpa v 11:45.

Organizátoři netají, že na festivalu nejde jen o hudbu, ale i o recesi. Proto je připraven bohatý doprovodný program, tradicí se pomalu stává přejezd přes vodní lávku na kole či trakaři nebo přehlídka plavidel.

Předprodej vstupenek je možný v síti Ticketpro, Ticketportal nebo v informačním středisku v Holešově. Vzhledem k tomu, že se jedná o rodinný festival, v nabídce je i zvýhodněné rodinné vstupné.

Holešovská regata, Holešov - areál zámku, 23. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Cechomor-Mnaga-a-Zdorp-Tomas-Klus-i-MIG-21-v-Holesove~11~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.