muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBývalý baskytarista Rolling Stones Bill Wyman vystoupí v Lucerně

25.8.2005 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: novinky

Bill Wyman

Bill Wyman

Četná prohlášení Billa Wymana v duchu „jak jsem dobře udělal, že jsem opustil Stones a jak si nádherně užívám se svou kapelou The Rhythm Kings“ budila vždy trošku pochybnosti, vezmeme- li v potaz jeho zahořklost a pocit zneuznání, které prosakují z každé stránky jeho životopisu Stone Alone a nesčetných rozhovorů. Ovšem jakékoliv váhaní, zda se podívat na vystoupení jeho kapely The Rhythm Kings, které se odehraje 29. září ve velkém sále pražské Lucerny, nejspíš půjde stranou - přinejmenším při pohledu na současné obsazení The Rhythm Kings. Vedle Wymana v kapele jsou kytaroví mistři Andy Fairweather Low a Albert Lee, legendární pianista Chris Stainton a černošská zpěvačka Beverley Skeete. Tento all stars band doplněný ještě o dechovou sekci představí svoje aktuální, již čtvrté, album s názvem Just For A Thrill, které vyšlo letos na jaře. Že půjde o muzikantsky velmi zajímavý koncert, je bez pochyb. Otázkou je, zda se věčně zasmušilý a statický Wyman během večera aspoň na okamžik usměje a zda udělá i pár kroků.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Byvaly-baskytarista-Rolling-Stones-Bill-Wyman-vystoupi-v-Lucerne~25~srpen~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.