muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBubeník Martin Vajgl představí sólový projekt Drumwave (+ soutěž)

3.10.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

Martin Vajgl

Martin Vajgl

Bubeník Martin Vajgl připravil sólový projekt Drumwave, ve kterém si klade za cíl představit úlohu bicích nástrojů v nejrůznějších žánrových i výrazových proměnách. Spolu s Klaudiem Kryšpínem a Zdenkěm Zdeňkěm jej v první polovině listopadu představí na deseti koncertech po České republice a také ve slovenské Bratislavě.


Martin Vajgl je známý ze spolupráce nebo působení mj. ve skupinách Vltava, -123 min., Wanastowi Vjecy či Čechomor; do povědomí se zapsal ale také jako autor odborných článků, učebnic a výukového DVD cyklu o didaktice bicí soupravy.

Aby realizace koncertního provedení hudby Drumwave měla špičkovou úroveň, pojede se turné s vlastním zvukem i světly a přítomni budou i nástrojoví technici.

Koncert v bratislavském Štúdiu 2 bude přenášet živě Slovenský rozhlas, na vystoupení v pardubickém Divadle 29 bude natáčet společnost Carpe Diem záznam pro vydání DVD.

Drumwave na turné:

01/11 České Budějovice, Bazilika
04/11 Praha, Abaton
05/11 Ostrava, Parník
06/11 Brno, Fléda
07/11 Zlín, Masters of Rock Café
08/11 Bratislava (SK), A4 Nultý priestor
10/11 Ústí nad Labem, Národní dům
11/11 Pardubice, Divadlo 29
12/11 Olomouc, U-klub
13/11 Plzeň, Divadlo Pod Lampou
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Bubenik-Martin-Vajgl-predstavi-solovy-projekt-Drumwave-soutez~03~rijen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.