muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBrazílie se připravuje na milionový koncert Rolling Stones

14.2.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Rolling Stones

Rolling Stones

Jak jsme vás již před časem informovali, skupina The Rolling Stones odehraje na pláži Copacabana v brazilském Rio de Janeiru speciální koncert pro dva miliony svých fanoušků. Celá akce se uskuteční již tuto sobotu a tak není divu, že přípravy jsou v plném proudu.

Je jisté, že se bude jednat o jednu z největších hudebních událostí všech dob. Guinessův rekord však stále drží Rod Stewart, který při oslavách nového roku 1994 koncertoval hned před 3,5 miliony diváků, shodou okolností na stejném místě, které v sobotu navšítí Mick Jagger se svou partou.

Řada Brazilců se však nyní obává, že by se mohla opakovat nedávná tragédie, která se stala v Sao Paulu při autogramiádě mexické skupiny RBD. Tehdy zde fanoušci prolomili bariéry a ušlapáno bylo 38 lidí. Podle pořadatelů však bude bezpečnost všech návštěvníků zajištěna.

Koncert s volným vstupem nabídne fanouškům vzdálenějším od pódia projekci na osmi velkoplošných obrazovkách a vzuk bude šířen prostřednictvím šestnácti speciálně postavených věží s reproduktory.

Připomeňme na závěr, že 16. června zavítají Rolling Stones také do Brna. Zde však bude maximální kapacita areálu „pohých“ padesát tisíc diváků. A vstupné se bude vybírat....
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Brazilie-se-pripravuje-na-milionovy-koncert-Rolling-Stones~14~unor~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.