muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníBratři Orffové a němečtí Jersey zítra v Akropoli

24.1.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Bratři Orffové

Bratři Orffové

Krnovsko-pražská folk-popová trojice Bratři Orffové se spolu s německými Jersey představí zítra večer v rámci série Euro Connections v pražském Paláci Akropolis.

Krnovsko-pražskému uskupení Bratři Orffové se možná podařilo najít recept na rehabilitaci česky zpívané písničky. Ať už se jedná o elektrifikovaný folk nebo pop vonící jehličím, album Bingriwingri otevírá dveře do zvláštního, snového světa. Bratři Orffové sice teprve před hudební veřejností vytahují z kapsy svou vizitku, ale slibné ohlasy, které už stihlo toto album posbírat, dávají tušit, že máme co dělat s aspirantem na titul překvapení roku.

Jersey

Jersey

Jersey pocházejí z Berlína a na indie rockové scéně nejsou žádnými nováčky. Jména jejich členů můžeme znát také ze skupin The Notwist, Contriva, Lali Puna, Iso 68 či Fred is Dead. Na svém eponymním albovém debutu z května roku 2005 produkují jemnou a melancholicky zasněnou kytarovou hudbu, podpořenou vícehlasým vokálním doprovodem, přátelsky relaxačním bicím groovem a samozřejmě špetkou elektronického kulinářství.

Vstupenky v předprodeji za 120 Kč, na místě za 150 Kč.

Bratři Orffové + Jersey, Praha – Palác Akropolis, 25. leden 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Bratri-Orffove-a-nemecti-Jersey-zitra-v-Akropoli~24~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.