muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAudio/videotip: Jónsi představuje animovaný klip od Dreamworks a nabízí vyzváněcí melodie

4.1.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Jónsi

Jónsi

Skladba Sticks and Stones z loňského sólového alba Islanďana Jónsiho se stala ústřední melodií animovaného 3D filmu How to Train Your Dragon z dílny studia Dreamworks. V Česku bude uveden pod názvem Jak vycvičit draka a premiéru si odbude 1. dubna. Už teď se ovšem můžete podívat na videoklip, který je sestaven z vybraných scén z filmu.


Jónsi - Sticks and Stones (youtube.com)

Fanoušky zpěváka Sigur Rós zároveň upozorňujeme ještě na jednu věc. Jónsi totiž spolu se svým přítelem Alexem Somersem o Vánocích uvolnili kolekci šestadvaceti vyzváněcích melodií pro mobilní telefony. Jsou mezi nimi jak melodie známé z jejich společného alba Riceboy Sleeps z předloňského roku, tak i další melodie složené v tomtéž období. Ke stažení jsou ve formátech mp3 nebo M4R pro iPhone.
Jónsi & Alex - vyzváněcí melodie
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Audiovideotip-Jonsi-predstavuje-animovany-klip-od-Dreamworks-a-nabizi-vyzvaneci-melodie~04~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.