muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAudio/videotip: „Akustičtí rockeři“ Goodfellas debutují, okuste pilotní singl Bobby Long

24.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Goodfellas

Goodfellas

Karlovarsko-pražská kapela Goodfellas, která zaujme akustickým podáním rockových, folkových, ale místy i hip-hopových písní, právě vydává svůj debut Robbery Blues. Album bylo natočeno ve studiu Philadelphonic v americkém Sacramentu za producentského dohledu Chrise DiBeneditta, se kterým se kapela seznámila přes internet. V digitální formě vyšlo v pondělí, na klasickém CD pak bude k dostání od příštího týdne.


Goodfellas - Bobby Long (youtube.com)

„Nahrávali jsme tam, kde vznikly nejoblíbenější a nejvzácnější desky z našich sbírek. To je splněný sen,“ říkají Goodfellas, jejichž pilotní singl Bobby Long si můžete volně stáhnout ze stránek vydavatelství Indies MG Records, případně se podívat na videoklip.


Připomeňme, že Goodfellas jsou vítězi loňského ročníku soutěže kapel Sázavafest Battle, kterou Muzikus.cz spolupořádá. Těmi letošními můžete za předpokladu, že máte kapelu, být i vy. Více na sazavafest.muzikus.cz.

Tracklist:

Bobby Long     
Car Check (+ Dominika Hašková - zpěv)
Girl Like You
Mighty Real
Tiptoe In The Mess
Robbery Blues
Smooth End Of The World
Mornings (+ Charlie Slavík - harmonika)
Together
Kiss Away
Rather Happy Than Right (+ Timo Shanko - sax, Tokhi - percussions)
Where Am I (+ Dorota Barova - hang drum)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Audiovideotip-Akusticti-rockeri-Goodfellas-debutuji-okuste-pilotni-singl-Bobby-Long~24~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.