muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAnketa Žebřík vstupuje do 17. ročníku

6.1.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Žebřík 2008

Žebřík 2008

Čtenářská anketa časopisu Report Žebřík právě vstupuje do svého 17. ročníku. Spuštěno bylo fanouškovské hlasování, jehož výsledky budou vyhlášeny tradičně začátkem března.

Československá část ankety je dvoukolová. V tom prvním lze do konce ledna hlasovat formou SMS na stránkách časopisu Report, z čehož vzejde pět nominovaných v jedenácti kategoriích, kteří budou zveřejněni 1. února. O definitivních výsledcích pak fanoušci rozhodnou ve druhém kole, které potrvá do konce února.
Hlasuje se v kategoriích Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, DJ, Objev, Hudební DVD, Film a také v jediné záporné kategorii Průser roku.

Stejné kategorie platí i pro zahraniční část ankety, do níž lze libovolně hlasovat do konce února.

Slavnostní vyhlášení cen se uskuteční v pátek 6. března v plzeňském Domě kultury Inwest. V průběhu pětihodinového programu se představí Horkýže slíže, Clou, Kryštof nebo Děda Mládek Illegal Band, k nimž se připojí zajímaví hosté, jako například Wohnout nebo rapper Indy. Lahůdkou bude účast zpěváka, basisty a bývalého člena Deep Purple a Black Sabbath Glenna Hughese, jehož doprovodí „czech allstars band“, vytvořený speciálně pro tuto příležitost.

Žebřík 2008, Plzeň - DK Inwest, 6. 3. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Anketa-Zebrik-vstupuje-do-17-rocniku~06~leden~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.