muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAndělé se i letos dočkají několika inovací

6.1.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Anděl

Anděl

Hudební ceny Anděl, které každoročně uděluje Akademie populární hudby, se i letos dočkají několika inovací. Poprvé se bude hlasovat také v nové kategorii Hudební web roku a změn se dočká i několik dalších kategorií.

Především je to rozdělení kritizované kategorie Hip-hop & Dance tak, že taneční hudba bude nyní spojena s kategorií Pop a k hip-hopu nově přibude R’n’B.
Stávající kategorie Promotér roku určená pro pořadatele hudebních akcí se zároveň promění na Událost roku, díky čemuž bude patrné, za kterou akci pořadatel ocenění získal.

O kategoriích Hudební web roku a Album roku - Hip-hop & R’n’B budou obdobně jako o dalších žánrových cenách rozhodovat odborné sekce Akademie, o ostatních všichni akademici.

Předání cen Anděl proběhne 11. března v pražském hotelu Hilton a přímý přenos bude vysílat ČT 1 a ČRo 1 – Radiožurnál. Již o dva dny dříve však budou v pražské Redutě předány žánrové ceny.

Hudební fanoušci navíc ani letos nebudou ochuzeni o bohatý doprovodný program. Podobně jako tomu bylo loni v Ostravě, kdy se Stodolní ulice proměnila v Andělskou, budou i tentokrát ve vybraných pražských klubech probíhat koncerty začínajících i oblíbených kapel, na něž bude vstup již tradičně volný.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Andele-se-i-letos-dockaji-nekolika-inovaci~06~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.