muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

ostatníAmeričtí hc-punkeři A Wilhelm Scream zítra v Rock Café

14.5.2008 | Autor: redakce | sekce: novinky

A Wilhelm Scream

A Wilhelm Scream

foto: myspace.com/awilhelmscream

V pražském klubu Rock Café zítra večer vystoupí americká kapela A Wilhelm Scream. Představí se zde v rámci svého doposud nejrozsáhlejšího evropského turné.

Styl A Wilhelm Scream by leckdo nazval kalifornským punk-rockem, ačkoliv kapela pochází z New Bedfordu ve státě Massachusetts, tedy z východního pobřeží USA. Obecně se dá ale říct, že se pohybují na pomezí skatepunku, hardcore a punk-rocku.

Pod původním názvem Koen se kapela začala formovat už v roce 1995, aby o dva roky později svůj název změnila na Smackin' Isaiah. Pod stávajícím názvem pánové vystupují teprve od roku 2004. Od té doby vydali tři alba - Mute Print (2004), Ruiner (2005) a Carrer Suicide (2007) – na labelu Nitro Records, který se stará mimo jiné o kapely jako A.F.I., Guttermouth, Rufio, Crime In Stereo nebo Bodyjar.

Na koncertu kapelu doprovodí dvě evropské punk rockové party - rakouští Red Lights Flash a švédští Splitside.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro za 260 Kč (+ popl.), na místě potom za 300 Kč.

A Wilhelm Scream, Praha – Rock Café, 15. 5. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Americti-hcpunkeri-A-Wilhelm-Scream-zitra-v-Rock-Cafe~14~kveten~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.