muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAlice In Chains v červnu ve Zlíně

27.3.2006 | Autor: redakce | sekce: novinky

Alice In Chains v jedné z dřívějších sestav

Alice In Chains v jedné z dřívějších sestav

Již nějakou dobu se hovoří o reunionu slavné grungeové kapely Alice In Chains, která naposledy koncertovala v roce 1996. Čtyři roky po smrti jejího zpěváka Laynea Staleyho, který se předávkoval drogami, se vrátí hudba Alice In Chains na koncertní pódia.

„Je to pravda, Alice In Chains jsou zpět,“ prohlásil nedávno kytarista Jerry Cantrell. V rámci comebackového turné se kapela představí také v České republice, a to 6. června ve zlínské hale Novesta.

Kromě Cantrella se na podiu objeví i další původní členové kapely, basista Mike Inez a bubeník Sean Kinney, společně budou hrát skladby z repertoáru kapely. Za mikrofon se s největší pravděpodobností postaví zpěvák William Duvall, který je v současné době leaderem skupiny Comes With A Fall. V minulosti se již sešel s Jerrym Cantrellem jako host v jeho doprovodné kapele.

„Chceme se bavit a hrát naše skladby fanouškům, kteří nás v minulých letech podporovali a mají rádi naši hudbu. Chceme tím připomenout naši tvorbu a vzdát hold památce našeho kamaráda,“ dodal cantrell.

Alice In Chains, Zlín – Novesta, 6. červen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Alice-In-Chains-v-cervnu-ve-Zline~27~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.