muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníAlec Empire a jeho „digital hardcore“ v úterý v Lucerna Music Baru

23.10.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Alec Empire (Atari Teenage Riot)

Pod pojmem Alec Empire lidé vidí mnoho různých podob tohoto hudebního maniaka - Alec je muž s neobyčejnou hudební minulostí, revolucionář stojící za avantgardním noise-punkovým projektem Atari Teenage Riot, experimentátor skládající hudbu i na Gameboyi a remixér. Do Prahy se vrátí příští úterý na klubové vystoupení do Lucerna Music Baru.

Na poli remixů a produkování je Empire zkušenou persónou, jeho vlastní pohled na zvuk a hluk však nejlépe poznáte na novém dvojalbu Intelligence and Sacrifice. „První CD jsem nahrával s novou kapelou. K ruce jsem si vzal metalové prvky z Atari Teenage Riot, přidal elektronické beaty, plno kytar a hluku a pak jsem do toho samozřejmě začal i zpívat. Na poli digital hardcore se vlastně jedná o rockové album, které nám zajistí hlavní časy na letních festivalech a turné po vyprodaných stadionech,“ říká sebejistě Empire. Druhé CD v kolekci je přitom jiné. Alec jej popisuje jako velice osobní záležitost, nekonečný cyklus, postupné klesání do hlubin. Vůbec se zde nezpívá a končí se tak, jako se začalo.

Alec Empire už se svou neotřelou hlukovou vizí pobýval na turné s Rage Against The Machine, Wu-Tang Clan, Beckem, Ministry a také Praze letos předvedl svou odvážnou show jako předskokan červnového koncertu Nine Inch Nails v O2 Areně.

Support obstará Aluminum Babe z New Yorku.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Tickeportal za 300 Kč (+ popl.), na místě pak za 400 Kč.

Alec Empire, Praha – Lucerna Music Bar, 27. 10. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Alec-Empire-a-jeho-digital-hardcore-v-utery-v-Lucerna-Music-Baru~23~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.