muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVychází album Make Some Noise na podporu Afriky

20.6.2007 | Autor: Míša Formanová | sekce: novinky

VA: Make Some Noise

VA: Make Some Noise

Hudebníci zvučných jmen spojili své „síly“ a se svým zájmem společně bojovat proti krutým osudům Afriky nazpívali dvojalbum Make Some Noise: The Campaign To Save Darfur. Projekt, jež není pouze charitativním počinem, ale také poctou hudebníku Johnu Lennonovi, vychází 25. června.

Deska vznikla pod záštitou Amnesty International, která se snaží aktivně pomáhat mimo jiné v africké oblasti Darfur, která je dnešním synonymem pro genocidu, hlad, smrtelné nemoci a znásilňování. Lidé nemají domovy, nemají nic.

Výběr písní vycházel čistě z repertoáru Lennona, který sám aktivně vystupoval proti porušování lidských práv.
Pilotním singlem byla skladba #9 Dream v podání R.E.M., na kterou v těchto dnech navazuje Working Class Hero od Green Day.
Na albu se objeví dále U2, Lenny Kravitz, Black Eyed Peas, Tokio Hotel nebo zpěvačka Corinne Bailey Rae. Kultovní píseň Imagine vychzází na albu dokonce ve dvojím podání – od Avril Lavigne a Jacka Johnsona.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Album-Make-Some-Noise-na-podporu-Afriky-vychazi~20~cerven~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.