muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníA vstupenky se prodávají…

5.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

U2

U2

Alespoň v zahraničí je o některé z koncertů značný zájem. Jen v posledním týdnu padla řada úctyhodných rekordů.

Skupině U2, která v příštím roce v rámci svého turné poprvé po osmi letech zavítá k "protinožcům", se dnes podařilo během pouhých šesti hodin podařilo prodat neuvěřitelných 120 tisíc vstupenek na své březnové koncerty v Austrálii a na Novém Zélandu. Legendárním Rolling Stones se zase minulý týden podařilo během dvaceti minut vyprodat své tři červnové koncerty na londýnském stadionu Wembley. Uvidíme, zda takový úspěch bude mít i jejich brněnský koncert, na který předprodej začíná příští pondělí.
Zostudit se nenechali ani chlapci z na koncertní pódia navrátivších se Také That. Své nadcházející britské turné v pátek vyprodali během půl hodiny.
Jak je známo, Take That budou koncertovat bez Robbieho Williamse. Ten na tom ale také není špatně. Během jediného dne nedávno prodal 1,6 milionu vstupenek na své turné a vysloužil si tím zápis do Guinessovy knihy rekordů.

Tak schválně… Kdy se něco podobného stane u nás?
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/A-vstupenky-se-prodavaji8230~05~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.