muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
novinky
12.5.2015 Program tradiční akce festivalu Bažant Pohoda a Rádia_FM se letos odehraje 20. května. V budově rozhlasu vystoupí britský zpěvák East India Youth, Bez ladu a skladu s Michalem Kaščákem, Midi Lidi, Para, Vec & Škrupo.
11.5.2015 Po dvou letech se do Česka navrátí Oren Ambarchi, vyhlášený australský instrumentalista s loňským albem Quixotism, které mnozí zařadili vysoko v bilančních žebříčících alternativní hudby. V rámci série Hudbapraha se akce bude konat v brněnské Praze a den nato v Bratislavském A4.
10.5.2015 Mark Kozelek (Sun Kil Moon) je člověk, který miluje vydávání desek (dvě až tři ročně nejsou v posledních letech žádným problémem) a který také miluje spolupráci s jinými, skamaráděnými hudebníky.
10.5.2015 Písničkářka Ira Mimosa patří mezi další z řady hudebníků, kteří se ve svých písních navrací k mateřskému jazyku. Po křehkých folkových skladbách zpívaných ve francouzštině, které dostaly Iru do povědomí posluchačů, to nyní zkouší s češtinou.
7.5.2015 Po třech épéčkách z předminulého a loňského roku se vrací slezská garážovka Noise Parade s novým singlem Magmatic. „Nahrávalo se tam, jako vždy - ve zkušebně. Poprvé jsme ale nenahrávali všechny nástroje dohromady...
7.5.2015 Vítězi soutěže Jednou trefou na Sziget se stává brněnská kapela Ghost of You. „Je to pro nás velké překvapení a o to víc jsme nadšení. Už jen dostat se do finále pro nás byla výzva, ale tohle je pecka,“ popisují.
6.5.2015 Po letech spekulací je ta informace konečně potvrzená. Posmrtně vyjde sólová deska Kurta Cobaina. Desítky dosud nepublikovaných kazet frontmana Nirvany se dostaly do rukou režiséra Bretta Morgena, jehož dokument Montage of Heck má premiéru v těchto dnech.
5.5.2015 Praha, Basement bar. Tam se zítra uskuteční koncert holandské rockové/post-punkové kapely Labasheeda, která vyjíždí na turné po Evropě k propagaci své nové desky Changing Lights. Doprovodí ji pražští Hissing Fauna a Politische Gespräche Verboten.
4.5.2015 Američtí Built to Spill se nedávno vrátili s novou deskou Untethered Moon. A fanoušky nečeká žádný krok do neznáma - spousta kytar, ošklivý obal, bizarní klipy. Nutno dodat, že ten poslední, k písni Never Be the Same, je snad nejpovedenější, s kterými dosud přišli.
4.5.2015 Zas tak dlouho to netrvalo. V lednu se německý skladatel Nils Frahm ukázal na festivalu Spectaculare a začátkem května se do pražské metropole vrací znovu. V Paláci Akropolis vystoupí 7. května.

261-270 (13242) 

na začátek posounout vzad předešlé 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.