muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
novinky
10.06. Kanadská kapela The New Pornographers se po 4 letech vrací s novou studiovou deskou. Ta ponese název Brill Bruisers, bude obsahovat 13 písní a vyjde 26. srpna na labelu Matador.
09.06. Po čtyřech letech se u nás opět objeví známý punk-rockový bouřlivák Billy Idol. Jeho koncert, původně plánovaný do pražské Incheba Arény, se přesouvá do Velkého sálu Lucerny, kde vystoupí v sobotu 21. června.
09.06. Už jsou tomu dva roky, co Beastie Boys přišli o Adama MCA Yaucha. Teprve dnes však spolu s probíhajícími soudními spory zbývající hudebnící vyjádřili svůj postoj k další tvorbě.
09.06. Jonatán Pastirčák je jedna polovina projektu Pjoni & Ink Midget. Ten je od půldruhého roku v útlumu kvůli Jonatánovu studiu v Anglii. Ink Midget ani Pjoni však na hudbu nezanevřeli, Pjoni dnes vysílá do světa EP Towns, Ink Midget už nějaký ten pátek venku svou desku venku má.
07.06. Svátek alternativní hudby v polských Katovicích se blíží a organizátoři pomalu uzavírají seznam účinkujících. Mezi posledními hvězdami OFF Festivalu figurují například The Jesus And Mary Chain, Slowdive či The Notwist.
06.06. Britské elektronické duo z Manchestru, které tvoří zpěvačka Lou Rhodes a producent Andy Barlow, pracuje ve studiu na své šesté řadové nahrávce Backspace Unwind. Lamb přijedou nové skladby představit v rámci evropského turné i do České republiky a na Slovensko.
06.06. V našich končinách dosud nepříliš známí prog-rockoví Karnivool přijedou 18. června do pražského Paláce Akropolis a o den později do bratislavského klubu Randal představit své loni vydané album Asymmetry.
06.06. O tom, že Interpol něco chystá, se tušilo již nějakou dobu. Nyní je vše potvrzeno. Post-punkoví obrozenci poslední generace se po čtyřleté pauze vrací s pátou studiovou deskou El Pintor. Album vyjde pod hlavičkou Matadoru 8. září.
05.06. Příští týden tu máme další velkou hvězdu. Trent Reznor se svou kapelou Nine Inch Nails přiveze ve středu 11. června své loňské, skoro comebackové album Hesitation Marks. Koncert se odehraje v bývalé továrně na výrobu kotlů, dnešním Foru Karlín.
05.06. Již za necelé dva týdny vychází očekávaná nová deska Ultraviolence americké temné krásky Lany del Rey. Další ukázkou toho, co pro své fanoušky tentokrát přichystala, je skladba stejného jména jako album samotné.

91-100 (12600) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec