muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
novinky
29.07. Femme fatale rocku se osamostatňuje. Po zářezech s Lynchem anebo oskarovou písní s Ezrou Koeningem půjde sólo. 9. září vydá své Crush Songs a právě uvolnila první z ukázek. V Rapt se éterická zpěvačka Yeah Yeah Yeahs potápí.
29.07. Stejně jako na festivalech Rock For People a Přeštěnice bude i na Sázavafestu, konajícím se v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, samostatné pódium, na jehož dramaturgii se podílí Muzikus.
28.07. Legenda českého hip hopu povstala a heslo co bude, až PSH nebude, může začít opět rotovat. Jen u starých šlágrů však nezůstane, PSH svůj déle avizovaný návrat vzala s novou skladbou. K té vznikl rovnou i klip.
27.07. Kladenský „něžný artbrut“ ohlásil vydání třetího alba. Čtveřici Honzů a jednoho Ondřeje ve světě tentokrát provede Kojot. Na dva roky starý Konec světa a ještě mladšího Hrdinu naváží zářijovým vydáním.
26.07. Frontman britských Bloc Party Kele Okereke připravuje další sólovou nahrávku, jež bude nástupcem alba The Boxer, které vydal v roce 2010. Nová deska pojmenovaná Trick půjde do distribuce 14. října.
26.07. Londýnský elektronický projekt SBTRKT chystá nové album Wonder Where We Land, které vyjde na labelu Young Turks 23. září. Bude se na něm podílet řada zajímavých hostů, příkladem budiž průvodní singl New Dorp. New York, který nazpíval Ezra Koenig z Vampire Weekend.
25.07. Zatímco u amerických rockových impresionistů Wilco vyhlížíme nástupce osmého alba, které vyšlo před třemi lety, jejich bard a zakladatel Jeff Tweedy vyráží na procházku „sólo”.
23.07. Americký rapper Kendrick Lamar prozradil v rozhovoru pro časopis Complex, že má nahráno 30 až 40 skladeb pro svou novou desku. Bude to jeho čtvrtá dlouhohrající nahrávka v pořadí a nástupce úspěšné good kid, m.A.A.d. city.
23.07. Jack White se pouští i na pole americké literatury, ovšem jako businessman. Vedle svého hudebního labelu Third Man Records nyní založil literární pobočku Third Man Books.
22.07. Australská metalcoreová kapela I Killed The Prom Queen vypustila nový klip ke skladbě Bright Enough na podporu jejich aktuální desky Beloved, která vyšla v únoru letošního roku.

31-40 (12601) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec