přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Nouzový režim

pop / rock / poprock, Skuteč (Pardubický kraj)
URL:
web: další stránky facebook google plus youtube bandzone
 

sestava
Lukáš Strouhal- lead voc.
Tomáš Brokl- voc., klávesy
Lukáš "Stimpi" Snopek- el.kytara
Dan "Skřítek" Uhmann- el.kytara
Marek Vokál- bass
Pavel Chaloupka- bicí
Pepa Daněk- akordeon

Petr Pavlík- zvuk, technická podpora


biografie
Nikdo už ani neví, jak vznikl nápad na založení Nouzového režimu :) Podstatné je, že na podzim 2015 se sešlo několik muzikantů, kteří chtěli založit novou, čistou a neposkvrněnou hudební formaci. A to se i povedlo :)

Kapela Nouzový režim se zaměřuje především na produkci vlastní tvorby v žánru pop/rock. Skladby Nouzového režimu jsou charakteristické nejen svojí melodičností a chytlavostí, ale i nevšední obyčejností. Nápěvy písní např. "Máme výjezd lásko mááá,... " či "před pekelnou porotou s Máchalovou Dorotou" se vryjí do Vaší paměti a už se jich nezbavíte :)

Vystoupení Nouzového režimu se hodí především na akce festivalového charakteru ( městské slavnosti, festivaly, apod. ) anebo jako předkapela jiných kapel.

Mimo to, jsou kluci z Nouzáku schopni ( nadopováni jontovými nápoji a paralenem ) odehrát i klasickou taneční zábavu tvořenou z cover hitů známých českých kapel ( Divokej Bill, Harlej, Škwor, Tři sestry apod. ).

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

logo

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.