muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Nerrea

metal / rock, Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
URL:
web: facebook youtube bandzone
 

sestava
Dan Černý - zpěv (Točílas, Sedmá vlna)
Martin Kos - kytara (ex- Točílas, Sedmá vlna)
Karel Opatrný- baskytara (ex- Sníh na schodišti)
Kamil Sedlmayer - kytara
Richard Rachlík - bicí (ex-Destross)


biografie
Dan Černý, Martin Kos a Honza Janečko oslovili kytaristu Standu Jarolímka a ten přivedl bubeníka Maštyho. Nerrea začíná ihned tvořit a brzy je hotových několik nových songů. 27.února 2010 nás čekala premiéra před publikem v Činoherním studiu, v Ústí nad Labem. V průběhu roku 2010 nás opustil bubeník Mašty. Po dlouhém hledání jsme se rozhodli oslovit Petra Vojáčka (Točílas, Trouble heroes), který s námi natočil 3 písně ve studiu Macac. To už ale bez Martina, který z časových důvodů kapelu také opustil. Muzika a hraní s kapelou mu však scházelo a tak se po krátké době znovu vrací... Po zkoušení a chvilkovém hraní s různými bubeníky jsme v r. 2013 přijali Richarda Rachlíka, se kterým jsme se pustili do nové tvorby. Koncerty postupně přibývají a kapela s Richardem získává potřebnou jistotu a tvrdší vyznění.

Nerrea natáčí první CD Věk Bestie (2015), které obsahuje devět skladeb. Honza Janečko kapelu opouští v průběhu léta 2016, rovněž kvůli veliké pracovní vytíženosti a na postu basového kytaristy ho nahrazuje Karel Opatrný.

V lednu 2017 pokřtila kapela nové CD s názvem Rozbitej, na kterém je devět písní. A tentokrát se na něm objevilo i několik hostů. V březnu vypustila kapela do světa svůj první oficiální videoklip k titulní písni Rozbitej z nového CD. V květnu následoval další klip ke skladbě Stromy. Oba klipy jsou ke shlédnutí na YouTube.

Začátkem roku 2019 natáčí kapela další CD s názvem "Sběratel smutků" s devíti skladbami. Oproti předchozímu albu se kapela posouvá spíše k syrovějšímu zvuku postavenému na kytarových riffech. Dochází ke změně na postu kytaristy, kdy Standu Jarolímka nahrazuje Kamil Sedlmayer. K novému albu kapela plánuje natočit další videoklip.

Oblíbené skupiny
Soilwork, Killswitch engage, Faith no more, Five Finger Death Punch, Anathema, Pantera, Black Sabbath, Ozzy Osbourne, Slipknot, Slayer, Anthrax, Paradise Lost a celá hromada dalších.......

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 2x
galerie

Sběratel smutků, CD 2019

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.