muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Neočekávaný dýchánek

world music, Praha 3 (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
Zuzana Hanzlová (zpěv, flétna), Antonín Hluštík (el. kytara, zpěv), Michal Hroza (klarinet, altsaxofon, zpěv), Petr Kadaník (bicí), Jaroslav Richter (mandolina), Michal Šmíd (akordeon, akustická kytara, zpěv), Honza Vondryska (trubka, zpěv), Ondřej Tichý (kontrabas, zpěv).

biografie
Skupina vznikla roku 1992 a od počátku se věnuje výhradně vlastní tvorbě. Písně ND nezapřou folklórní inspirace především z oblastí na jih a východ od našich hranic, zároveň je pro ně typická atmosféra lokálů nižších cenových skupin. To vše je korunováno výrazným altem zpěvačky a autorky většiny textů Zuzany Hanzlové. Roku 2000 si skupina vlastním nákladem vydala eponymní debutové CD, na jaře roku 2003 pak spatřilo světlo světa nové CD Plod. Obě alba lze zakoupit v distribuční síti Indies Records anebo agentury Tamizdat, na koncertech skupiny anebo objednat e-mailem na adrese faker@quick.cz.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.