přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
kapela

MIKULKA Antonín

Dirigenti a sbormistři (dir), Skladatelé (c)
Praha 5 (Hlavní město Praha)

Komentáře

celkový počet: 1

Petr Kvíčala  Velký aranžér!

     
 
 
&;
Velký aranžér! | Petr Kvíčala | 3.10.2018 |
Pan Mikulka - mimo řady dalších významných počinů též dvorní aranžér vydavatelství CARMEN Jiřího Zmožka v 90. letech. A nutno podotknout, že vynikající, mistr směsí podle učení Slávy Kunsta. Namátkou jmenujme CD/MC Na české svatbě 5, Ať žije Jan, Myslivecké písničky, Myslivecká rychta, Myslivecká putyka...
K podpoře basu při aranžování dechovky používá tubu + baskytaru, hojně využívá pozouny, nepoužívá baskřídlovky, což je chvályhodné - taky to tak dělám. Jinak původem hráč na bicí. 10 let vedl Big Band Vladislava Brože, dále má na svém kontě nesčetně studiových nahrávek, působil u Hudby hradní stráže atd. Též skladatel - např. W. Matuška zpívá jeho song "Stará Kampa".
Multižánrový aranžér vysoké kvality - od dechovky přes swing až po trampské písně (Na posledním vandru 3-5). Dle mých informací se v poslední době dokonce věnuje aranžování symfonické a filmové hudby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.