přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Následující rozhovor vznikl ze zajímavého důvodu, a tím je fakt, že jsem čuně. Ne tedy, že bych chrochtal, rýpal se v blátě a žral z korýtka, ale ač jsem kytarista poměrně delší dobu, o svůj...
celý článek

Tomislav Zvardon , Kamil Bukověcký ,

 

Komentáře

celkový počet: 2

Romík  Pozor na kytaráře Procházku!!
Honza  Re: Pozor na kytaráře Procházku!!

     
 
 
&;
Pozor na kytaráře Procházku!! | Romík | 24.2.2014 |
Varuji před "kytarářem" Procházkou z Prahy 5 (Guitar Makers)! Velmi neseriozní člověk, který Vás jak při výrobě nástroje, tak i při servisním úkonu stáhne o nehoráznou palbu, zatímco na začátku slibuje, že to udělá za cenu normální. Jeho nástroje jsou naoko pěkné a naleštěné, v detailech se jedná ale o solidní fušeřinu a jsou pověstné svou nenaladitelností!!! Pokud se Vám cokoliv nelíbí, začne být absolutně arogantní a drzý. Dokud mu nezaplatíte několikanásobek původně domluvené ceny, nástroj Vám nevydá a pošle Vás na ona místa! Což je při jeho vzrůstu napoleonka veliká odvaha. Zásadně nevyplňuje doklady, slibuje seriozní garance a uklidňuje Vás, v momentě problému či reklamace Vás bez dokladu vyžene a řekne, že Vás nikdy neviděl. Tristních zkušeností je již příliš, pro zájemce o fotodokumentaci jeho "práce" (spolu s tím, co si za ni řekl), při které doslova zdevastoval mnoho nástrojů - si lze napsat na romankr@centrum.cz
Re: Pozor na kytaráře Procházku!! | Honza | 24.1.2017 |
Mám přesně opačnou zkušenost. Od p. Procházky mám kytaru. Věnoval obrovské množství času domluvě na všech detailech zakázky dlouho předtím než ode mne viděl jakékoli peníze. Jen při osobních setkáních se mnou strávil několik hodin, obvykle ve večerních hodinách, a to nemluvím o řadě velmi dlouhých a detailních emailů, které jsme si vyměnili. Zálohu chtěl na můj vkus minimální (12% z ceny) a celková cena nástroje byla po dokončení přesně taková, jak byla domluvena předem.
Kytara je naprosto skvělá, ladí ve všech polohách lépe než cokoli, na co jsem kdy hrál a zpracování je na špičkové úrovni. Ve srovnání s podobným typem kytary z obchodu jsem se za méně peněz dostal na kvalitu v obchodě nedosažitelnou.

Zajímavé je, že email výše uvedeného stěžovatele figuruje na různých stránkách po boku kontaktů na p. Procházku. Že by nějaký bývalý zhrzený spolupracovník?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.