přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Distancujeme se od kampaně kapely Liwid
Karlovarská kapela Liwid vyhlásila soutěž pro střední školy, ve které výhrou má být kromě jejího vystoupení také 10 tisíc Kč a 16 mobilních telefonů. Za pozastavení stojí nejen otázka, zdali je nepříliš známá kapela schopna dostát takovému slibu...
celý článek

Muzikus PR

 

Komentáře

celkový počet: 5

Nikola  jste hudební portál ? tak kde je problém?
Lďa, muzikus.cz  Re: jste hudební portál ? tak kde je problém?
Pavel  tak to je trapárna, ale Muzikusu!!!
Láďa, Muzikus.cz  Re: tak to je trapárna, ale Muzikusu!!!
Jirka Neubauer  Re: tak to je trapárna, ale Muzikusu!!!

     
 
 
&;
jste hudební portál ? tak kde je problém? | Nikola | 27.1.2012 |
I negativní reklama je reklama. Liwid jsou u mě pankáči, ale spíš mě zaráží, že místo aby jste je podpořili, tak se distancujete. Nikde Vás přeci neuvádějí jako partnera?

Nikča
Re: jste hudební portál ? tak kde je problém? | Lďa, muzikus.cz | 27.1.2012 |
Pankáči by neřešili marketing... A když, tak rozhodně ne takto :)

Ale teď vážně - ano, jsme hudební portál, ale to neznamená, že nemáme žádnou dramaturgii a že musíme bezmyšlenkovitě podporovat všechny akce. Pokud máme něco zaštítit nebo na něčem spolupracovat, prostě tomu musíme nějakým způsobem věřit.

Zarážející? Podívejte se, zjistili jsme, že jsme bez našeho vědomí (natož souhlasu) spojování s nějakou soutěží o hodnotné výhry... A tento "distanc" přišel až poté, co se nám k tomu kapela během měsíce a půl (!) nevyjádřila.

Jako partneři uvedeni jsme, a to na webu kapely v sekci patneři (http://www.muzikus.cz/getfile.php?picid=89422&big=1), o plakátech nemluvě...
tak to je trapárna, ale Muzikusu!!! | Pavel | 28.2.2012 |
Kapelu Liwid dobře znám, je to pohodá parta a určitě tam nebyl žádný úmysl, poškodit Muzikus. Co jsem mluvil se zpěvákem, tak mi popsal aroganci jednoho z Vašich zaměstnanců, který s nimi tuto věc řešil. Prej mu to přišlo, jako když je to někdo z kapely a závidí jim to turné nebo já nevim. Vy jako hudební portál jste měli udělat vstřícný krok a spíš sami od sebe tuhle akci podpořit a né se distancovat. Nikde Vás nikdo neuvádí jako partnera natož že se celou akci financujete. Do toho je vám přeci putna, z čeho Liwidi ceny poplatí, nebo? Když jsem se díval na plakát a to se pohybuji v médiích, tak tam není nic protizákoného, mají u Vás na Muzikusu svůj profil, mají, možná na něm chtěli informovat své fanoušky, proto Vaše logo Muzikus, stejně jako ostatní, rádia, kde kluky hrajou atd. Ubohost Vašeho jednání, zbytečně nadějné formaci špiníte jméno, místo aby jste to jako hudební portál vzali s jiné stránky a naopak řekli, hele kluci maj bezva nápad podpoříme je a uděláme akci promo. Mám dost.
Re: tak to je trapárna, ale Muzikusu!!! | Láďa, Muzikus.cz | 29.2.2012 |
Ta "putna", jak píšete, nám do toho opravdu je, to je asi jediná věc, kde se shodneme. ALE má to jeden háček - pokud máte něco zaštítit, tak tomu musíte věřit. Ani Vy to nemáte jinak. A pokud ano, tak je mi Vás líto.

Na všechno ostatní odpovídá sám text a reakce výše. Snad jen, že napsat o vycházející kapele hned v začátcích a sledovat, jak jde nahoru, je pro redaktora skvělý pocit... A pokud nás sledujete, dobře víte, že o vycházejících kapelách píšeme. A rádi.

Sečteno a podtrženo: "místo aby jste to jako hudební portál vzali s jiné stránky a naopak řekli, hele kluci maj bezva nápad podpoříme je a uděláme akci promo" - vám to možná připadá bezva, nám pro změnu akce s tajemnými sponzory, snahou marketingově obalamutit mladé lidi, zveřejněnými termíny a nedomluvenými koncerty, egocentrickou hrou na hvězdy, zneužíváním log médií a snahou o klam (aby si lidi řekli, že když to zaštiťují ti a ti, tak to bude asi dobré?) připadá přinejmenším neetická.
Re: tak to je trapárna, ale Muzikusu!!! | Jirka Neubauer | 21.12.2015 |
Trapárna je, když příspěvek píše zpěvák a vydává se za nějakýho Pavla, kterýmu zpěvák řekl tohle a tamto....Typické....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.