muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Komentáře

celkový počet: 3

bibi  dík za...
Martin Chrobak  Re: dík za...highend
Johny  Re: dík za...highend

     
 
 
&;
dík za... | bibi | 3.11.2004 |
dík redakci za zbytnění písma, líp se to teď čte.
Docela mne mrzí, že tím, když zastoupení Fendera přešlo na Slovensko, obtížněji se nakupují drobné součástky Fender kytar, dík svojráznemu štýlu distribucie tovaru,.

Nevím kdo si zadává nebo platí testy produktů / redakce ?/, ale mimo recenze na Fender Highway Telecaster jsme odkázáni iba ak, na články pána Chrobáka, které které mají opakovaně už spíš literární hodnotu, ale věcně čerpají pouze z firemní literatůry o produktech , prostě jsou to spíš "adds", než testy pro zákazníka/uživatele, mimo jiné nezahrnují nejprodávanější typy kytar , spíš se snaží podpořit doprodej "hajendu",
P.S Guitar Player je teď úplně nemožnej.
a Muzikus je teď dost dobrej.
Re: dík za...highend | Martin Chrobak | 5.11.2004 |
testy v Muzikuse 12 sa budu tykat cenovo dostupnych produktov:
basgitara Squier Bronco a kombo Fender Rumble
pokial mate konkretne prianie, ktory nastroj by ste radi videli v teste
mozete mi ho adresovat priamo cez "napiste autorum"
Re: dík za...highend | Johny | 8.11.2004 |
Bohužel musí souhlasit s názorem, že většina recenzí pana Chrobáka je velmi slabá. Jeden a půl stránky je až do titěrného podrobna popis nástroje, které by se dalo smrsknout pohodově na 1-2 odstavce nehledě na to, že si jej každý může najít na webu nebo v katalogu. Podívejte se třeba jednostránkové recenze od Tomislava Zvardoně, Jana Císaře, Martina Hájka aj. Přestože mají pouze jednu stránku, dají vám o testovaném nástroji daleko více informací (vedle dostačujícímu popisu nástroje i jak se na to hraje, charakter zvuku, co kde či nedrnčí atd.) Nehledě na profesionální nadhled a občané zavtipkování, které recenzi jenom prospěje.

Při vší uctě recenze od pana Chrobáka bych spíše nazval Příběh o vzhledu a osazení nástoje ......... aneb hlavně nevynechat, že šrouby držíci snímače jsou křížové.

Jako pozitivum těhto recenzí musím podotknout rozsáhlé doplnění na Muzikus CD (u kterého oproti ostatním "doplněním" sice trošku poklulhává kvalita, ale budiž)

Neberte tuto reakci jako hon na čarodějnce, ale jako inspiraci pro další psaní recenzí. Myslím, že můj názor má více dalších odběratelů Muzikusu.

4us Johny

PS:Muzikus je fakt super:-)))

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.