muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Pavel Březina - Každou skladbu se snažím ctít
Když Olympic na začátku června ohlásil, že do svého středu přijímá nového klávesistu, nemohli jsme to nechat jen tak a domluvili jsme se s Pavlem na rozhovoru. Vzhledem...
celý článek

Milan Janeček

 

Komentáře

celkový počet: 1

Michal  Ad Velká Morava

     
 
 
&;
Ad Velká Morava | Michal | 15.6.2021 |
Já jsem začátek argemovské éry "Velká morava" zažil a potvrzuju tehdejší velký úbytek návštěvnosti (ještě před tím, než tam nastoupil Pavel). A myslím si, že to bylo tím, že na Argemu se chodilo na zábavy. Na výbornou muziku, měli svůj styl, hráli dobře a měli parádní zvuk. Byla to tehdy podle mne nejlepší zábavová kapela v regionu. A oni z ničeho nic přestali dělat zábavy a začali koncertovat s Velkou Moravou. Představte si, táhnete se za nimi XX kilometrů, jak jste byli zvyklí, těšíte se na zábavu se vším, co to obnáší a oni na vás vyvalí úplně jinou muziku, opravdu spíš koncertní, než taneční a za hodinu a půl se pokloní a zabalí to, konec. Čuměli jsme, jak puci a byli hodně zklamaní, pamatuju si to dobře - a od té doby jsem na nich nebyl, dokud Pepa Pavka Argemu po dlouhé přestávce nezreinkarnoval v nové zábavové sestavě. Velká Morava byl projekt, který jednoduše neměl publikum. Své věrné zábavové fanoušky si tím odradili a jak se ukázalo, nebyla to ani taková bomba, aby to přitáhlo publikum jiné a pokud ano, tak na to málokdo šel víckrát, než jednou, protože podruhé už to nemohlo dát nic nového a festivaly regionální kapelu nespasí.
Argemovská éra kluků Březinových ale byla taky fajn, takže díky za to :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.