muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Deering Calico - pětistrunné bendžo
Solidní americký nástroj - Česká republika je známá jako zvláštní země, kde je hudební žánr zvaný bluegrass v přepočtu na počet obyvatel pravděpodobně populárnější než ve...
celý článek

Petr Brandejs

 

Komentáře

celkový počet: 1

Jaroslav MRÁZ  Deering Calico recenze

     
 
 
&;
Deering Calico recenze | Jaroslav MRÁZ | 6.10.2021 |
Ahoj Petře
Ani nevím jak začít.. no začnu asi tím, že na banjo hraji od prvního vydání tvé školy na 5 strunné banjo.. což už je pár let..
Rukou mi prošlo hodně bendž ..od našich CZ hand made az po světoznámé Gibsony.
Po několika letech jsem se chtěl lišit trošku od těch našich tradičních značek a pořídit si banjo Zn. Deering.. a už jsme u toho.. banjo na které tu píšeš recenzi Deering Calico se mi asi nejvíce líbí zvukem a celkově jakou nástroj.. a samozřejmě s cenovkou kolem sto tis. Už jsem byl téměř rozhodnuty pořídit tento tip ,ale pak jsem narazil na tu tvou recenzi a dost mě zklamalo několik posledních řádek o tom banju D. Calico.. to kapo mě štve hodně ,ale asi i to ostatní co jsi popsal. Chtěl bych tě požádat o radu ,jaké jiné banjo vybrat v podobné cenové kategorii.. hraji převážně klasický bluegrass. E.Scruggs, J.D. , Toni Tr. Atd. Takže žádný folk ani Sem tam Tím zdravím V.Zíchu.
A rád bych zůstal u značky Deering...
Zdraví Jarda Mráz Rokycany .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.