muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Blackstar LT Dual - dvoukanálový distortion
... je duální (dvoukanálový) distortion od firmy Blackstar z řady LT. LT znamená, že se jedná tranzistorový produkt. Podobných výrobků je na trhu docela dost. Tak se pojďme podívat, jestli si tenhle zaslouží své místo na slunci.
celý článek

Tomáš Pavelka

 

Komentáře

celkový počet: 1

Pavel Trhoň  Blackstar LT Dual - osobní zkušenost

     
 
 
&;
Blackstar LT Dual - osobní zkušenost | Pavel Trhoň | 9.2.2015 |
Koupí LT Dual jsem řešil svoji potřebu solidního overdrive/distortion pedálu s možností pohotového přepínání mezi dvěma různě nastavenými zkresleními. Koncepce ovládání byla např. hlavním důvodem, proč jsem dal Blackstaru přednost před pedály Boss. Zvuk tohoto pedálu je jiný než třeba OD Boss a je dobré si ho důkladně poslechnout vlastníma ušima. Mě si získal hlavně (pro mě) zajímavým crunch zvukem, tedy při hře s menším zkreslením. ISF je zajímavá hračka, ale asi bych se bez ní obešel (tedy určitě bych se bez ní obešel, protože ji mám i jinde ve zvukovém řetězci, konkrétně v hlavě ID:60 TVP, kterou jsem pořizoval později). Místo toho bych uvítal spíše oddělené ovládání TONE pro každý kanál. Tím by pedál ještě získal na univerzálnosti. Cena je reálně o dost nižší, než je uváděno v recenzi (já jsem ho kupoval v listopadu 2014 za cca 3200,- Kč) a řekl bych, že celkem odpovídá tomu, co za ni dostanete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.