muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Cavalera Conspiracy - exkluzivní rozhovor
Hudba Sepultury mě očarovala už v osmé třídě a až po deseti letech se mi podařilo se setkat s bratry Cavalery osobně. Oba pány jsem zastihl na aktuálním turné jejich společné kapely Cavalera Conspiracy, jehož součástí byla i zastávka na festivalu Sonisphere.
celý článek

Dan Sywala

 

Komentáře

celkový počet: 2

Topýr  Nějak jste zaspal, autore
Core  Super

     
 
 
&;
Nějak jste zaspal, autore | Topýr | 7.4.2012 |
Tohle má být rozhovor z archivu? Johnny Chow v Soulfly je historie a Cavalera Conspiracy až do nejbližšího reunionu (nikoliv "réunionu" - Réunion je akorát francouzský ostrov v Indickém oceánu), či spíš reinkarnace, taky. Max Cavalera zrovna předminulý týden vydal se Soulfly v změněném obsazení nové album Enslaved a teď se naplno věnuje právě s tomuto seskupení. Jo, a na tý fotce je Sepultura zpřed 20 let, nikoliv Cavalera Conspiracy.
Super | Core | 10.4.2012 |
Díky za zveřejnění skvělého rozhovoru. Sepultura je moje srdcovka a Soulfly do určitého alba byli též. Měl bych snad jen technickou ke článku. Autor se dopustil malé chybky:

"V roce 1996 došlo k usmíření obou bratrů na základě telefonátu a pozvání na vystoupení Soulfly." - k usmíření bratrů Cavalerů došlo přesně 17. srpna 2006 na 10. ročníku festivalu D-Low Memorial Fest, který se uskutečnil v Marquee Theatre, Tempe - Arizona. Igor se skupinou odehrál pouze část koncertu. Se Soulfly "odbouchal" legendární klasiky "Attitude" a "Roots Bloody Roots" z repertoáru Sepultury.

Igor opustil Sepulturu v roce 2006, jak správně autor napsal (oficiální prohlášení vydal 12. června 2006).

A malou výhradu bych měl k tomu, že Belo Horizonte, odkud pocházejí Max, Igor a také Paulo Xisto Pinto, je malé město... Opravdu není malé :)

Ještě jednou za skvělý článek; zhltnul jsem jej na jedno přečtení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.