muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Yvetta Simonová: Dárek na památku
Některým hudebníkům se vydávají sebrané nahrávky a pečlivě sestavené antologie, jiným musí stačit stále recyklované výběry bez jediného průvodního slova. Yvetta Simonová zjevně patří do té druhé kategorie...
celý článek

Jaroslav Riedel

 

Komentáře

celkový počet: 1

Mira Petrova  Zpevacka, kterou jsem obdivovala od sveho mladi.

     
 
 
&;
Zpevacka, kterou jsem obdivovala od sveho mladi. | Mira Petrova | 20.2.2009 |
Jsem narozena v Cechach, ale uz roku 1970, ziji v Dansku. Pani Yveta Simonova pro mne, v mem zivote, znamenala vzdy strasne moc. Uz od mladi jsem rada poslouchala jeji krasne pisnicky a skoro vsechny jsem mela moc rada. Po skoro 40 letech, kdy ziji v Dansku, se stale vracim a rada posloucham jeji pisnicky a samozrejmne i ty, ktere zpiva s panem M. Chladilem. Stalo se mi casto, alespon z pocatku, kdy jsem se ocitla v cizi zemi, ze se mi styskalo po Cechach. Musela jsem si poslechnout pani Y. Simonovou.Moc mi to pomahallo. Nekdy jsem si poplakala, ale vetsinou mne potesila. Do dnes a to chci rici, ze i skoro po 40. letech, je porad v mem srdci a taky si jeji vsechny pisniky posloucham. Mela jsem strasnou chut ji poslat blahoprani k jejim 80. narozeninam, snazila jsem se najit jeji adresu,na internetu, ale to se mi nepodarilo. To je dnes ale jedno. Na zaver bych jenom rada chtela rici, ze pani Yveta Simonova ma do dnes i v cizine mnoho obdivovatelu. Kdyz to bude mozne, vyridte ji pozdrav ode mne z Danska z Århusu. Nevim, jestli tento muj kratky dopis dojde, ale to je jedno. Mela a mam pani Yvetu moc rada.
Moc pozdravu z Danska
posila
Mira Petrova
Museumsgade 12
8000 Århus C
Dansko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.