muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
ČRo 4 - Radio Wave
Dnes po půlnoci bylo zahájeno dlouho očekávané vysílání nové hudební stanice Českého rozhlasu, Radia Wave. Jenže místo slibované alternativy, hip-hopu, britpopu, punku a hardcoru z éteru zní Krakonoš, Vondráčková, Pilarová a Gott!
celý článek

Ladislav Řehounek

 

Komentáře

celkový počet: 2

Kimi Raikkonen  To jsem teda zvědavý.
Petr  po dvou letech a 8 mesicich presne naopak

     
 
 
&;
To jsem teda zvědavý. | Kimi Raikkonen | 28.1.2006 |
Budu doufat že tu nebudou hrát 10 písniček pořád dokola jako se to dělá na všech rádiích v republice ale to je úděl asi všech rádií takže asi žádná změna ale uvidíme
po dvou letech a 8 mesicich presne naopak | Petr | 26.9.2008 |
Trochu bych upravil prvni odstavec tak, aby byl pravdivy pro dnesek:

Vysílání Radia Wave, první veřejnoprávní hudební stanice, bylo ukončeno krátce před půlnočními zprávami Českého rozhlasu Region, který na jeho frekvenci vysílal dříve, znělkou Večerníčku o Krakonošovi. Následovala budovatelská píseň z poloviny minulého století (citace z textu: „Je konec bídy, je konec hladu, je konec zlodějství...“), starý šanson a šlágry jako Sladké mámení Heleny Vondráčkové, nebo Být stále mlád Karta Gotta, Bohužel se nejedná o žert.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.