muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
přidat názor

odpověď na tento názor

Moje zkušenost | Noemi8 | 9.2.2004 |
Zdravim pana Švandu a případné čtenáře. Je mi skoro 35. Píšu písničky a kluci jsou je ochotní hrát. S bubeníkem spolu hrajeme 20 let a s baskytaristou skoro 10. Nemáme velké technické ambice ala Jazz, nebo vypilované riffy, liky a já nevím co. Snažíme se jenom o takovou drobnost, že chceme, aby se nám zaranžovaná píseň líbila a snažíme se nezapomínat ani na případné posluchače laděné na naši harmonii. Moje vlastní zkušenost kterou se pokouším přispět tady do tohoto fóra je tato: kapela je především RODINA a pokud to tak spoluhráči necítí, bylo by možná lépe najít si jiné místo, kde se budou cítit dobře. Nám se prostě osvědčila dobrá parta a především, netlačit na pilu. Raději 2 roky nehrát. Odpustit si a zase udělat pár dobrých písniček.
Zdraví NOEMI8

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.