muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Royal Blood
Již šestým rokem se letos bude konat u našich jižních sousedů v městečku Sankt Pölten Frequency Festival a opět se zde představí kapely, které u nás pohromadě na jednom místě jen tak neuvidíme. Z tohoto důvodu bere Green Park útokem stále větší množství českých fanoušků.
celý článek

Martin Hrdlička

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: wtf | ato | 12.8.2014 |
Dobrý den, děkuji za názor, takže:
1) nějak mi uniká souvislost Whitea osobního života a z jakého důvodu by to mělo být provokativní, laciné nebo sprosté
2)možná nepovažujete tvorbu The White Stripes za určitým způsobem psychedelickou a The Black Keys za pop, ale to je váš subjektivní názor a každý máme právo na svůj názor a nemám potřebu vám ho vyvracet
3) Brighton jako dějiště The Great Escape festivalu a rodiště již etablovaných kapel jako např. The Kooks nebo Architects
4) větší počet dvoučlenných kapel, které se dostávají do širšího povědomí veřejnosti více než dříve. opět můj názor, nesouhlasíte, neberu vám to.
Přeji pěkný den.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.