muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Tak tady máme druhé kolo Superstar... I když honba po finalistech prvního kola téměř utichá, neodpustím si zmínit nahrávku Anety Langerové, která na mne před časem velmi zapůsobila (Aneta i...
celý článek

Jiří Regent

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: Ještě něco k hudbě | Petr Stíbal | 29.4.2005 |
Opravdu bychom byli rádi, kdyby se podařilo do evropských rádií a hitparád exportovat české verze příšerek typu Ruslana, Arash a O-Zone ?

Velmi doporučuji dvojcédé slovenské zpěvačky, která si říká Misha. Druhé CD jsou remixy a různě posbírané záznamy, ale to první CD je studiová nahrávka vysokých akustických kvalit. Živý záznam na dva mikrofony to sice není, ty backgroundy zleva-zprava opět Misha bych tam mít nemusel, ale co.
Je tady jeden problém. Pokud doma nemáte slušné zařízení, jděte si CD poslechnout do nějakého high-end studia. Stojí to za to. Je to moderní příjemný cross-over a ten zpěv ... !Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.