muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Tak tady máme druhé kolo Superstar... I když honba po finalistech prvního kola téměř utichá, neodpustím si zmínit nahrávku Anety Langerové, která na mne před časem velmi zapůsobila (Aneta i...
celý článek

Jiří Regent

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: Něco ke stříhání a k jednomu autorovu P.S. | Jiří Regent | 26.4.2005 |
Několik odpovědí:
Ano, nádechy jsou samozřejmě maskovány hudbou. Ale v okamžiku nádechu vzniká ve zpěvu pauza. Chybí-li na očekávaných místech tyto pauzy, pak je buď zpěvák tak dobrý, že to prostě odzpívá na jeden nádech, což je obvykle poznat podle hlubšího nádechu předtím, nebo je to špatně sestříhaná nahrávka a zpěv vypadá nepřirozeně - já se při takovém poslechu podvědomě dusím :-)).

Porovnám-li pěvecké výkony mnoha českých "umělců" s výkonem slečny Langerové v oné Noci s Andělem, pak opravdu nebyla podprůměrná. To ale neznamená, že zpívala dobře. A navíc neumí mluvit ani odpovídat na otázky. Ať přepínám jak přepínám, stejně nic jiného v naší TV neuslyším. Takže jedinou možností je vložení mého oblíbeného DVD do přehrávače (AC/DC).

Myslím, že se mýlíte. Nova nehledá žádný pěvecký talent, ona hledá něco, na čem se dá vyrýžovat. Už vás někdy napadlo, proč hlasovací SMSka nestojí běžné 2 až 3 Kč, ale hned 9 Kč? Proč jsou někteří porotci záměrně arogantní? Proč ve finálových kolech musíte nejdříve vyslechnout názory porotců a potom teprve je vám dovoleno hlasovat? Já si dnes troufám tvrdit, že celá Superstar je je jedna velká zlodějna.

Na vaše poslední P.S. odpovídám, že mi to moc úžasné nepřipadá. Já v tom vidím spíše vymývání mozků. Kdejakému podprůměrnému zpěvákovi totiž děti říkají Julián, Sámer, Aneta... Nebo si snad myslíte, že byste si slečny Langerové všimnul, kdyby se jako neznámá jednou mihla v Noci s Andělem, nebo koncertovala po republice bez předchozí mozkové masáže Novy?

Ale o tom můj článek naštěstí nebyl.
Jinak moc děkuji za vaše komentáře.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.