muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Tak tady máme druhé kolo Superstar... I když honba po finalistech prvního kola téměř utichá, neodpustím si zmínit nahrávku Anety Langerové, která na mne před časem velmi zapůsobila (Aneta i...
celý článek

Jiří Regent

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Jazyková korektura a cenzura odkazů | Jiří Regent | 16.3.2005 |
Začíná být už asi zvykem, že uvedu-li v článku nějaké odkazy, tak po úpravě redaktory Muzikusu jsou tyto nefuknční. Takže tady by měly být (snad) fungující odkazy:
Speech Analysis Tutorial - odkaz z kapitoly Akustika lidského hlasu,
Stříhám, stříháš, stříháme - odkaz z kapitoly Mix na závěr.
Ty nečitelné kmitočty formantů už se mi tady nechtějí opravovat. Rovněž je smutné, že když článek projde jazykovou korekturou Muzikusu, objeví se v něm překlepy, které v originále nejsou, ba někdy tam zůstávájí i poznámky redaktorů. I přes vypuštění slov nebo úpravy smyslu vět se redaktoři ani nenámáhají poslat mi článek alespoň k náhledu.
No co..., honorář přišel v termínu...
P.S. Poté, co jsem viděl Anetu v Noci s Andělem, už se mi nelíbí.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.