muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Coldplay, Heineken Open'er Festival 2011
V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
celý článek

Ladislav Řehounek

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: cena? | Láďa, Muzikus.cz | 10.7.2011 |
Zdravím,

lístky stály 370 zł bez kempu (tj. necelých 2300 Kč) nebo 410 zł s kempem (cca 2550 Kč) a ceny na festivalu jsou srovnatelné s cenami u nás (ovšem když jde o jídlo, dostanete za tu cenu mnohem větší porce).

Pokud jde o dopravu, dá se doporučit polský low-cost autobusový dopravce PolskiBus.com, který prodává jízdenky stylem první lístky na každou linku za 1 zł, po vyprodání za 2, 5, 10, 20, 50... Při troše štěstí vás tak lístky Praha - Waszawa, Warszawa - Gdańśk a zpět můžou vyjít v přepočtu na 25 Kč :) Je ale třeba počítat s časově delší cestou - včetně přestupu asi 21 hodin. Vlakem to dělá z Prahy asi 17 hodin a zpáteční lístky ze státní hranice stojí cca 900 Kč při cestě přes Wrocław (kratší, ale více přestupů) nebo cca 1400 Kč při cestě přes Warszawu (delší, ale jenom s 1 přestupem). Autem je to z Prahy 10 hodin čisté cesty plus přestávky.

Každopádně sečteno a podtřženo, když si vezmete cenu lístků na průměrný velký český festival, přičtete "skryté" poplatky za kemp apod. (jejich výši se zpravidla dozvíte až na místě), dopravu), vezmete v úvahu místní ceny, mám pocit, že vás Open'er nakonec vyjde ještě mnohem levněji :)

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.