muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Radim Hladík a Blue Effect - Malý velký muž
„Když chytnu na Beatu Rockerova rána, tak zapnu Eleven a hraji s kýmkoli!“ říká Radim Hladík se smíchem. Fór je v tom, že u tohohle chlapíka víme, že - kdyby na to přišlo - by nejen kohokoliv ze světové elity s přehledem doprovodil, ale leckoho i v pohodě smáznul.
celý článek

Ladislav Ptáček

 
přidat názor

odpověď na tento názor

elixíry | hm | 21.3.2011 |
Pan Hladík na Muzice 2006 propagoval elixíry. Co si o nich asi myslí dnes? Tehdy říkal, že všechny letní fesťáky objel s jednou sadou strun. Říkal jen že se mu nehoděj na akustiky.

Já sám elixíry měl jen jednou a začaly mi chlupatět (poštět nanovlákna) po nějakých 4 týdnech,.... bloguje někde pan Hladík?

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.