muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Petra Janů: Kouzlo
Petra Janů pořád velmi dobře zpívá, ale oproti svým začátkům má zásadní handicap: chybí jí silné autorské zázemí i jasná stylová orientace. Nedávno jsem byl na jejím koncertu: na začátku zazpívala pár rockových skladeb...
celý článek

Jaroslav Riedel

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Petra Janů:Kouzlo | Ivet z Ostravy | 1.2.2010 |
Pane Riedele, Paní Petra zpívá především srdcem a posluchači na jejich koncertech,to náležitě ocení bouřlivým potleskem.Myslím si,že rád znevažujete dlouholetou práci a úsilí druhých lidí.Nevěřím,že se p.Petra posluchačům omlouvala a už vůbec né,že jsou její písně pokleslé.Když seVám písně nelíbí, nenavštěvujte podobné koncerty.Svým názorem kazíte radost a dlouholetou práci lidí ,kteří tuto práci dělají s láskou a velikým pracovním vytížením .Skuste se na svět dívat jinýma očima a dejte si ruku na srdce, mám právo kritizovat jiné,,,,,co já jsem,kolik jsem toho dokázal a hlavně koho jsem potěšil.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.