přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
kapela

SEDLÁČEK Michal

2. konc. mistr Míčova kom. orch. Narodil se v roce 1987. Již od čtyř let navštěvoval ZUŠ. V roce 2002 nastoupil do třídy prof. Jaroslava Foltýna na Pražskou konzervatoř, od r. 2003 pokračoval u prof. Jindřicha Pazdery. V roce 2006 byl přijat do třídy tohoto pedagoga na Akademii múzických umění v Praze. Je držitelem řady cen z národních i mezinárodních soutěží. Získal například tři druhé ceny v Kocianově houslové soutěži v Ústí nad Orlicí a dvě první ceny na celostátní soutěži ZUŠ. Zúčastnil se také soutěže Yehudi Menuhina v Londýně a v roce 2007 získal první cenu na Mezinárodní soutěži Leoše Janáčka v Brně. V letech 2001 a 2002 absolvoval mistrovské kursy Václava Hudečka v Luhačovicích. V roce 2003 mu byl umožněn pobyt na Meadowmount School of Music v americkém státě New York u prof. Stephena Shippse. V roce 2005 absolvoval kursy Gabriely Demeterové v Manětíně, od r. 2005 se též pravidelně zúčastňuje Mezinárodní letní akademie v Plzni a kursů prof. Jindřicha Pazdery v Písku. Absolvoval řadu masterclassů u světových houslistů je jako např. Ulf Hoelscher, Ilya Kaler nebo Ruggiero Ricci. Spolupracuje s klavíristou Maximem Averkievem. Tel.: 776 861 347, e-mail: : Sedlacek_Michal@seznam.cz.
 
přidat názor

odpověď na tento názor

Potřebujete úvěr? Použijte uvnitř | Mehmet Hakan | 19.1.2018 |
Dobrý den, pane / paní.

Jsme společnost soukromého investora a nabízíme 2% úrokové půjčky a nabízíme různé úvěry, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěry, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky,
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu a požádali o její půjčku.
Další informace a dotazy nám můžete zaslat na adrese mehmethakan117@gmail.com

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.