muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Jolana Diamant - Elektrická kytara z roku 1979
České kytary z minulých desetiletí stále poutají pozornost sběratelů, přestože jejich vlastnictví nikdy neplatilo za nejlepší investici a poukazovalo spíš na amatéry. Mít nějaký ten vintage nástroj je dnes "very cool"...
celý článek

Jiří Křivka

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Porovnání | Pepa | 3.10.2007 |
Nevím, každopádně když si člověk srovná dnešní čínské kopie Les Paula, Diamantka rozhodně nepatří mezi outsidery. Prošel jsem si jich na Huvelu docela dost se záměrem zakoupení něčeho do deseti tisíc. S hrůzou jsem zjistil, že má stará Diamantka hraje lépe, než všechny zkoušené. I to pověstné otřesné zpracování v této konkurenci nevypadalo vůbec špatně. Souhlasím s Jirkou v otázce zvuku, který je za určitých okolností při daném použití velmi dobrý. A pokud člověku nevadí neustálé dolaďování...
Myslím si, že pokud se bavíme o této cenové hladině, je mnohem lepší investicí dobrá repase (jedná-li se o dobrý kus), než koupě nějaké číny s nevyzpytatelnou životností.
Pepa

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.