muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Jolana Diamant - Elektrická kytara z roku 1979
České kytary z minulých desetiletí stále poutají pozornost sběratelů, přestože jejich vlastnictví nikdy neplatilo za nejlepší investici a poukazovalo spíš na amatéry. Mít nějaký ten vintage nástroj je dnes "very cool"...
celý článek

Jiří Křivka

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: Diamantkovej nostalgii fakt nerozumiem | Hugo | 11.12.2007 |
Na podzim 1979 jsem se stal natěšeným majitelem čísla 00035 a houby mi záleželo na nedostatcích. Přivezl mi ji druhý kytarista rovnou z Hořovic a stála mi 3150,- Kčs a litr vodky za dopravu. Fakt je že první letěl přepínač, předělávali jsme to s kámošem na "páčkáč" upravený z přepínače blinkrů z Multikáry ;-). Dnes lituju, že jsem ji prodal.
Pravdu máš, je to asi spíš nostalgie než že by to byl nějakej zázrak. Ale v tý době nic jinýho nebylo a zaplať tenkrát pánbu za Diamanta. Holt už taky senilním :-)

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.