muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Varhany Pastorale - aneb jak český Hammond na svět přišel
Když americký hodinář a vynálezce Laurens Hammond stavěl v roce 1935 své první elektromechanické varhany, netušil, že namísto v chrámech a koncertních síních najdou hlavní uplatnění v...
celý článek

Milan Guštar

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Varhany Pastorale - opravdový požitek | Tonda | 31.8.2007 |
Měl jsem možnost si na B50 zahrát, je to opravdu požitek. Vydržel jsem preludovat celý odpoledne a uši mě to vůbec nekřivilo. Určitě to znáte, když hrajete delší dobu jednou barvou, tak toho máte za chvíli plnou kouli. A když jsem večer přijel domů a zapnul si Tyrose, tak jsem ho zase po chvilce vyp. To se nedalo srovnat, sice je Tyros jako řada jiných digitálních nástrojů vybavena spoustou DSP, reverbů, chorusů, ale to, co z nich leze je syrový. Ženeme se do digitální éry, ale je to tak dobře ? Hudba je přece o něčem jiným.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.